Tvorba

Zde mám popsané své asi nejpodstatnější projekty. Kromě Android aplikací jsou to všechno starší věci. Zbytek mé tvorby můžeš najít zde. Odkaz na stránku dané aplikace nebo hry, případně odkaz na stažení, se skrývá vždy pod jejím názvem.

Kartičky, Učení slovíček (2017)

Kartičky je jednoduchá aplikace, která vám pomůže naučit se slovíčka velmi rychle. A to přesně ta slovíčka, která potřebujete. Vychází ze systematického opakování slovíček pořád dokola, podobně, jako bychom to mohli dělat s kartičkami. Tuto aplikaci si ale můžete vzít kdekoliv s sebou! A stačí Vám pouze 10 minut denně!

Kalkulačka a převaděč číselných soustav (2017)

Kalkulačka číselných soustav je jednoduchá a chytrá aplikace pro výpočty a převod čísel mezi číselnými soustavami. Aplikace umí počítat s libovolně dlouhými, desetinnými, nebo zápornými čísly, a převádět je mezi soustavami. Umí také zobrazit výpočet. Mezi 35 soustavami podporuje i binární, decimální nebo hexadecimální. Vše v pěkním provedení zdarma a bez reklam pro platformu Android.

Bad Snake (2017)

Klasický had v pěkném provedení. Různé mapy a obtížnosti. Ke stažení také na počítač.

Planet War 2 (2016)

Bojuj se svým letadlem, nakupuj nová vylepšení, poraz mnohé nepřátele a projdi všemi obtížnostmi! Vše za doprovodu skvělé akční hudby (2016).

Planet War (2012-15)

První díl hry Planet War a jedna vůbec z prvních her mnou vytvořených vůbec. Není co dodat :)

Level Strike (2012-14)

Můj úplně první projekt. První hra. Hraješ za panáčka a tvým úkolem je dostat se skrz různé nástrahy, vyhnout se nepřátelům, nasbírat co největší skóre z penízků a drahých kamenů a dostat se skrz 25 místností až ke šťastnému konci.